Buz Lazer Epilasyon – Diod Ütüleme

DİOD ÜTÜLEME - BUZZ LAZER


Ağrısız ve acısız epilasyon


Diode (Ütüleme-Buz) lazerler 810nm dalga boyundaki lazerlere verilen genel isimdir. Diode Ütüleme-Buz lazerler diğer sistemlerinden farklı teknolojik özelliklere sahiptir.
Diode Ütüleme-Buz lazerler diğer lazerlerden daha derine inerler. Bu nedenle derin yerleşim gösteren kıllarda daha etkin tedavi, ütüleme tekniği ile de kolaylık sağlarlar.
Diode Ütüleme-Buz lazerler diğer lazer cihazlarının görmediği ince siyah, daha çok yüz, sırt kol, üst bacak bölgelerinde de etkili lazerlerdir.
Tüm bölgeler ve sonuçlar değerlendirildiğinde diode ütüleme buz lazerler en etkili lazerlerdir. Diğer avantajı da tüm cilt tiplerinde kullanılmasıdır. Lazerin ürettiği enerji belli bir dalga boyunda ışıktan oluşmaktadır. Cilde zarar vermeden geçerek kıl köküne olaşan bu ışık vücutta herhangi bir artık bırakmaz. Cihazımız FDA onaylıdır
Buz başlıklı diod lazer epilasyon cihazı ilk seanstan itibaren batıkları tedavi eder. Acısız ve hızlı olarak her mevsim uygulanabilir. Diod ütüleme-buz lazer epilasyon uygulamasında alınan sonuçlar kalıcıdır. Kökleri tahrip edilen kıllar bir daha çıkmamaktadır. FDA tarafından onaylanan bu durum uzun süreli klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır.
buz-lazer-epilasyonun-yan-etkileri-varmidir
buz-lazer-epilasyon-bilgileri
5c8d090edd39ce14870272170f1e35f2